SAMENSTELLING TEAM DE LEEUWERIKHOEVE 2020-2021 

Directeur Dhr. Lars Berkhout
Administratie Mw. Sandra Wijnants
Conciërge Mw. Wil Massing 

Peuterspeelzaal (2 groepen) juf Monica, juf Sharda en juf Sara 

Groep 1/2A Mw. Isa van der Plank, MSc (hele week)
Groep 1/2B Mw. Ingrid Stant / Mw. Chantal Mertens (ma, di, woe), Mw. Anja Nagtzaam (woe, do, vr)
Groep 1/2C Mw. Daniëlle Moormann (ma, di, woe), Mw. Mira Hoppenbrouwer (di, do, vr) 
Groep 1/2D Mw. Annemieke Ansem-Lengton (hele week)

Groep 3 Mw. Eline Zwartjens (di, woe), Mw. Pamela Noordam (ma, do, vr)
Groep 4A Mw. Sabine de Vreede (ma, di), Mw. Daisy Meijer (woe, do, vr)
Groep 4B Mw. Roselie Heuzen (di, woe), Mw. Sanne Schobben (ma, do, vrij)
Groep 5 Mw. Rochelle Korteweg (ma, di, woe), Mw. Vivian Beer-Gajadin (do, vr) 

Groep 6 Mw. Stephanie van Wijk (ma, di, woe), Mw. Tamara Groenendaal (woe, do, vr)
Groep 7 Mw. Lamya el Boubsi (ma, di, woe), Mw. Maddalena Garcia Diaz (ma, do, vr), Mw. Caroline Claassen (do, vr)
Groep 8 Mw. Annelotte Rieken (hele week), Mw. Angela Florijn (do, vr) 

Onderwijsassistent Mw. Maltie Soechit 
Leraar-ondersteuner Mw. Chantal Mertens 

Vakleerkracht Lichamelijke Opvoeding Mw. Daniëlle Schouten

Interne begeleiding
Mw. Wendy Elsackers (ma, di, do), Mw. Mira Hoppenbrouwer (di)

Taalklas
Mw. Diana Gelauf
PlusklasMw. Diana Gelauf
Extra ondersteuning Mw. Diana Gelauf, dhr. Wesley de Konink 

Bouwcoördinator OB Mw. Daniëlle Moormann
Bouwcoördinator MB en BB Mw. Angela Florijn
Coördinator talentklassen Mw. Caroline Claassen 

Coördinator Voorschool Mw. Daniëlle Moormann
Taalcoördinator Mw. Tamara Groenendaal
Rekencoördinator Mw. Pamela Noordam
ICT- coördinator Mw. Caroline Claassen 

Bovendien werkt de school samen met: 

Sportaanbod Bureau Ren4sport
Muziekaanbod Dhr. Johnny Bruce
Talentenaanbod Talentenhuis
Schoolpsycholoog Mw. Hanna Stoutjesdijk
Schoolarts Mw. Roos Cramer
Schoolmaatschappelijk medewerker Mw. Desíree Swalef  
Onderwijsbegeleidingsdienst Haags Centrum voor Onderwijsbegeleiding
Adviseur Passend Onderwijs Mw. C. Smit