SAMENSTELLING VAN HÉT FANTASTISCHE TEAM VAN DE LEEUWERIKHOEVE 2022-2023
Directeur: Meester Rob van der Gaag (hele week)
Adjunct directeur: Juf Angela Florijn (ma, do, vr)
Administratie: Juf Kyra Wagemaker (ma, di, woe, do)
Conciërge: Meester Bert Korte
Peuterleerplek ‘T Leeuwerikje (2 groepen): Juf Hellen en juf Monica
Rood: Juf Marja van der Hoeven (ma, di, do, vr) en juf Maltie Soechit (wo)
Blauw: Juf My Ky Spoek-Thai (ma, di, wo, do) en juf Anja Nagtzaam (vr)
Groen: Juf Mira Hoppenbrouwer (ma, di, do, vr) en juf Suzanne Berkel (wo)
Geel: Juf Annemieke Ansem-Lengton (ma, di, wo, do) en juf My Ky Spoek-Thai (vr)
Groep 3A: Juf Demi de Bruin (ma, do, vr) en juf Isabelle Segaar (di, wo)
Groep 3B: Juf Mariëlle van Adrichem (ma, di, do, vr) en juf Tamara Groenendaal (wo)
Groep 4A: Juf Lotte Mouthaan (ma, di) en juf Rochelle Korteweg (wo, do, vr)
Groep 4B: Juf Sabine de Vreede en meester Simon Beelen (ma t/m wo) en juf Isabelle Segaar (do, vr)
Groep 5: Meester Jasper (ma t/m do) en juf Ashdha Sheombar Sing (vr)
Groep 6: Juf Caroline Claassen (ma t/m wo) en juf Tamara Groenendaal (do, vr)
Groep 7: Juf Annelotte Rieken (hele week) en meester Friso Beima (ma t/m wo)
Groep 8: Juf Maddalena Garcia Diaz (hele week)
Extra ondersteuning Juf Maltie Soechit , juf Karlijn Huiting en juf Canan Altunkaya
Vakleerkrachten Lichamelijke Opvoeding Juf Daniëlle Schouten en meester Marck Oosterom
Interne begeleiding Juf Wendy Elsackers en juf Suzanne Berkel
BSO Meester Youri Kooijmans en juf Roshni Bisram
Coördinator talentenaanbod Meester Vanio Lopes
Taalcoördinator Juf Tamara Groenendaal
Rekencoördinator Juf Mariëlle van Adrichem
ICT onderwijs- coördinator Meester Vanio Lopes
Bovendien werkt de school samen met:
Vrijwilligersorganisatie Iedereen een meester
Sportaanbod Talentenhuis
Muziekaanbod Dhr. Johnny Bruce
Talentenaanbod Talentenhuis
Orthopedagoog Bazalt Mw. Hanna de Vrind
Jeugdarts Mw. Marijana Mance
Schoolmaatschappelijk medewerker Mw. Desíree Swalef
Adviseur Passend Onderwijs Mw. Annelies de Boer